10pcs Silikónové Hydrogel Mat Pre Bezdrôtové Smart Brušný Sval Replecament Gél Nálepky Patch Podložky Masér Fitness Príslušenstvo


Štítky: všeobecné yoga mat, yogarat yoga mat, buddha yoga mat, fila yoga mat, ideálne yoga mat, veľké yoga mat, dature yoga mat, ro yoga mat, qiyue yoga mat, maha yoga mat.

€3.20 €4.93
  • Skladom
  • w1080


Tipy: paket obsahuje 2 hydrogels. Tipy: - Tento produkt je špeciálne hydrogel pre kulturistiku stroje. Žiadny hosť nie je možné používať samostatne. Odporúča sa na použitie s naším fitness vybavenie. - Hydrogels majú elektrickú vodivosť, nízka podráždenie, vysoká priľnavosť. - 6 hydrogels pre brušné nálepky, 2 hydrogels pre arm samolepky a 10 hydrogels pre súbor záplaty. - Škvrny sú všeobecne používaný nepretržite po dobu 25-30 dní a musí byť vymenený. Keďže ľudská pokožka má olejové škvrny, to je najlepšie používať po očistení pleti. To sa môže predĺžiť životnosť patch. - Použitie prostredie sa bude meniť rôzne v závislosti od toho, koľkokrát. Keď hydrogel pad stáva špinavé, vymeňte ju v čase, v opačnom prípade dotyková účinok bude mať vplyv. - Škvrny sú spotrebný materiál. Odporúča sa, ak chcete kúpiť viac škvrny na použitie.


  • Číslo Modelu: JT0011
  • Platné Fitness Vybavenie: Vibračný Výkon Stroja


Napísať recenziu

Súvisiace produkty