Aqara Smart žiarovky Smart laditeľné Biela Farba LED žiarovka Svetla Práce Domov Kit a pre Xiao Domov App 9W E27 2700K-6500K 806lum


Štítky: ios domácej automatizácie, smart home automation, mi xiomi, ax6 xiao, xiao smart žiarovka zástrčka, domáce oblečenie, homekit prepínač, aqara, aqara snímač pohybu, aquara hub m1s.

€61.22 €87.45
  • Skladom
  • w133


modname=ckeditor

Xiao Aqara Smart žiarovky Smart laditeľné Biela Farba LED žiarovka Svetla Práce Domov Kit a pre xiao Domov App 9W E27 2700K-6500K 806lum

- FAQ -

Q1. Sú tieto produkty originálu z xiao ?

Odpoveď: Áno.Všetky naše produkty sú 100% nové originál od Xiao aqara factory, spolupracujeme s Xiao aqara spoločnosti priamo.

Q2. Prečo si vybrať aqara ?

1.Smart home center, Aqara pripojenie cez Zibee protokol, Aqara príslušenstvo môže ešte pracovať hladko, dokonca aj vtedy, ak vaša domáca sieť je nestabilná alebo odpojené.

2. Pracuje s Apple HomeKit, môžete použiť domáce APLIKÁCIE na ovládanie Hub a jej pripojené príslušenstvo, Aqara príslušenstvo môžete tiež pracovať s inými HomeKit-enabled príslušenstvo na poskytnutie múdrejší domov.

3. Bezpečnosť: HomeKit technológia poskytuje pokročilé zabezpečenie s end-to-end šifrovanie a overovanie, údaje týkajúce sa vášho domova sú zašifrované a uložené v keychain z vás Apple zariadení, je šifrované aj v tranzite medzi vášho Apple zariadenia a doplnky, ktoré si ovládajúci vo vašej domácnosti.

4. Siri hlasové ovládanie: umožňuje ovládať Aqara príslušenstvo s Siri na vašom iPhone, iPad, Apple Hodinky alebo HomePod, len povedz Siri"som doma", potom rozsvieti sa, záclony sú uzavreté, a pohodlný domov je na vás čaká.

5. Spolu s ďalšími Aqara smart príslušenstvo vytvoriť rôzne scény z vašej neobmedzené fantázie, svetlá zapnuté, keď obsadili svetlá vypnuté, keď je prázdny, keď je detekovaný pohyb vo večerných hodinách, Hub, svetlo sa automaticky zapne.

6. APLIKÁCIE ovládanie: S Aqara Domov APLIKÁCIE(iOS alebo Android), môžete ovládať svoj domov, takmer kdekoľvek a kedykoľvek.

Q3. Môžem ovládať Aqara zariadenia, keď som ďaleko od domova?

Áno. Môžete ovládať zariadenia, kdekoľvek a kedykoľvek z telefónu cez Internet,aj váš domov je napájanie vypnuté,váš domov ešte v smart,aj keď telefón nemôže ovládať ich výrobky ešte stále pracuje.To je výhodou ZigBee.

Q4. Robí to pre mňa ľahké nainštalovať produkty ?

Sú ľahšie, než si môžete obrázok,napríklad,ako urobiť vaše svetlo smart ? Na Aqara smart light control nie je iba schopný poskytovať viac kontroly na osvetlenie systém, ale tiež dodáva s diaľkovým riadením osvetlenia. Toto inteligentné light switch je inovovaná verzia tradičného stene spínač. Vybavený ZigBee bezdrôtové telekomunikačné technológie, nie je potrebné robiť zmeny na starom okruhu alebo na osvetľovacie zariadenia. Jediná vec, ktorú musíte urobiť, bude len vymeniť staré prepínač.

Q5. Aký je váš dátum dodania? budeme odoslanie objednávky, po uplynutí platba potvrdená. všetky objednávky bude doprava von do 24 hodín


  • Číslo Modelu: Aqara Smart žiarovky
  • Fotoaparát Vybavený: No
  • Certifikácia: ROHS
  • Názov Značky: Xiao
  • Kompatibilita: Ostatné
  • Štát Montáž: Ready-to-Go
  • Pôvod: CN(Pôvodu)


Napísať recenziu

Súvisiace produkty