12V Elektrické Auto, Sprcha Vymeniteľné Sprcha Prenosné Camping Sprchovací kút Pre Pre domáce Čistenie Záhrady, kropiace Cestovné Umývanie Auta Nástroj


Štítky: expresso 12v camping, vw t5 multivan camping, 12v prenosná sprcha, shaper prezervatívy, 12v batérie, 7 brúsne koliesko, vw t5 camper konverzie, Auto Sprcha, 12v zásuvka camping, 12v sprcha.

€14.53 €22.35
  • Skladom
  • w1416


Návod na použitie:

1. Poplatok vypínač napájania (pripojenia USB nabíjanie), použite ju, keď bude plná, dávať pozor, aby používať aj počas nabíjania.

2. Pripraviť lyžica čerstvej vody vopred (teplota vody by nemala presiahnuť 45 stupňov), pripojenie vodného potrubia a sprchovacím kútom hlava, a vy musíte dať čerpadla do vedra, aby sa ponoriť.

3. Potom upraviť výšku sprej hlavu a pomocou prísavky a háčik pripojený k výrobku opraviť striekacej hlavy sa vo vhodnej polohe.

4. Potom stlačte tlačidlo čerpadlo vypínač štart spínač, môžete sprcha vody.

Funkcie:

1. Rôzne využitie: vhodné pre pešiu turistiku, camping, umývanie áut, gril, detské kúpanie, kropiace, pet čistenie, atď.  

2. Jednoduchá obsluha: Dať sprchu čerpadlo vo vode a zapnite prepínač ju používať. Prietok sprchový hlavu vody je asi 3,5 litrov za minútu.

3. Duálne použitie pre auto a domov, vstavané 2200mAH lítiovej batérie, môžete ju použiť kdekoľvek, ako dlho, ako je produkt je plne nabitá.

4. Priložené inštalačné príslušenstvo, jednoduché použitie: držiak s prísavkou môže pevne dodržiavať sprche na akýkoľvek rovný povrch (okenné sklo alebo steny), a ďalšie S tvare háku umožňuje visieť bezpečne na hlavu alebo strom.

5. Malý a prenosný, ľahko sa prenáša v kufor, batohu alebo kufra auta.

Špecifikácia:

Názov: USB sprcha

Materiál: ABS + guma

Batéria: lítium batéria

Kapacita: 2200mAH

Vody výstup: 3.5 litrov za minútu

Napätie: 3,7 V

Výkon: 25W

Mäkká voda rúra 2 m, priemer 1,5 CM, dĺžka riadok 2 metre.

Balenie Zoznam:

1 * Sprcha Hlavy

1 * Vodné Čerpadlo

1 * Vypínač

1 * Bulík

1 * Háčik

1 * Držiak

1 * USB Kábel

1 * Vodovodné Potrubia

Poznámka:

1. Na hlave čerpadla nesmie byť prázdne, bez toho aby bol ponorený (čerpadlo musí byť umiestnený vo vode pred zapnutím prepínača, inak vody nemôže byť odčerpáva).

2. Teplota nesmie presiahnuť 45 ℃; to je len vhodný pre vodu s teplotou nižšou ako 45 ℃, nie na teplú vodu, benzín, plyn, atď.

3. Použitie po plne plnenie prvýkrát.

4. Počas používania, vodné čerpadlo nemôže opustiť vody. Ak opustí vodu, napájanie musí byť vypnuté a zapnuté znova, inak vody, nebude strieka.
Napísať recenziu

Súvisiace produkty