Farebné Psa Packa Tlače Čiernej Masky Vonkajšie Cyklistické Proti Prachu Úst Maska Pre Ženy, Mužov, Deti Opakovane Priedušná Umývateľný


Štítky: držiteľ galaxy a5 2016, držiteľ gravitácie baseus, držiak na strop vitara, držiteľ huawei dra lx9, držiteľ občan clu048, držiteľ flexibilné dosky, držiak na nabíjanie haomi, držiak na slúchadlá 63mm, držiteľ cup cake lacné.

€3.49 €7.43
  • Skladom
  • w180


Materiál--Úst Maska Je Vyrobená Zo 100% Polyesterového Materiálu A Môže Byť Používaná Po Celý Rok. Útulné A Priedušný Materiál nebude Trieť Tvár A Je Ľahké Na Nosenie Bez Príčinou Nepohodlie. Dizajn--Vybavený dvoma aktívne uhlie-filtre kus s vymeniteľnými 5-vrstvu ochrany a M-tvarované spona na nos. Ak chcete chrániť vaše zdravie rodiny a získať pochvalu z vašich priateľov rovnako, nemyslím si, že bude chýbať. Veľkosť--Majú Dve Veľkosti Pre Deti A Dospelých. Ústa Maska Je Dostatočne Široká Na Pokrytie Nos, Ústa A Tvár, Vám Poskytujú Dokonalú Ochranu. Príležitosti--Platné pre každého, bez ohľadu na vek, pohlavie alebo rod, ale aj počas celého roka. Aj vo vašom živote, že to nebude mať vplyv na vašu prácu alebo váš každodenný život. Je nutné, v každodennom živote. Funkcia--prachu maska má vlastnosti proti prachu, anti-baktérie, anti-vozidlo výfukových plynov, atď. ktoré nemôžeme vidieť a cítiť, ktoré sú škodlivé pre telo a škodlivé častice vzduchu. Niečo musíme mať v našom živote. Je to dobré pre vás možnosť nosiť masku kedykoľvek. Krásne vzory môžu zlepšiť svoj vzhľad.


  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Materiál: Polyester


Napísať recenziu

Súvisiace produkty