5000 lb Elektrické Trailer Mover Jack Dolly Skvelé Motorizované Džokej Koliesko


Štítky: prenosné kolesa dolly, džokej kolesa mover, auto kovov, prenášač prípojného vozidla, klip f, itiwit kajak, caravan mover, sústruh vevor, caravan časť, tábor prípojného vozidla.

€175.14 €190.37
  • Skladom
  • w290


12V 2268kg Kapacita Motorizované Kladka Tensioner Pre Príves S Volantom 350W Trailer Mover Kladka

Upozornenie:

1. Pre EÚ a USA AU krajín, sme dodaní položky z zámorské sklady. D podlahu dverí služby

Dodanie je rýchle 、 pohodlné a efektívne . Nesieme povinnosť pre objednávku!

2.Pre klienta, z Rusko-Bielorusko-Kazachstan-Ukrajina Kirgizsko , zasielame priamo z Číny. Od dverí k dverám cena je lacné, prosím, kontaktujte ma.

3. Pre ostatné krajiny, sme spolupracovali doprava agent pre nákladné zľavy .

4. Viac ako tri stroje, obráťte sa na dodávateľa, ak chcete získať ďalšie zľavy!

Introuction

Aplikácie:

12V Motorizované Džokej Kolesá, takže môžete ľahko manévrovať vaše karavanov, prívesov, loď alebo jazda na plavák. Striker Moc Džokej koleso sa môže pochváliť vpred a spätného pohybu, rovnako ako automatická brzda funkciu. To tiež má nadrozmerné anti-sklzu kolesa a schopnosť byť použité na mierne stúpanie, ktoré je ideálne pre radenie vaše cenené majetky do ťažkej pozície.

Striker má triedy, ktorá vedie vozidlo, náklad 2270KG a môžete spustiť aj z 24Ah batéria(nie je súčasťou).

Stručný popis: Motor & Prevodový systém: DC motor poskytuje napájanie pre prevodovým mechanizmom, a redukčné ozubené prevody prevádza výkon motora do hnacím motorom. Ovládací box: Zahŕňať elektrické komponenty a chrániť motor pred viac ako poškodením teplom. Svorka: je rovnaká ako normálne džokej kolesa svorky pre opraviť Chodník Jack na Podvozku vozidla. Zdvihnite Rukoväť: Upraviť výšku Trailer Jack. Zamykanie & Pokrytie: kolíka a zakryť, aby sa vaša Mini Mover z krádeže. Ovládanie Rukoväť: To umožňuje obsluhe otočením páčky na pravej alebo ľavej strane.

Všeobecné tipy na bezpečnú prevádzku

1. Jack je dimenzované na 2270kg ťahanie hmotnosť a 272kg džokej zaťaženie kolesa. Preťažuje sa môžu poškodiť Mini Mover, motor, pneumatiky a pod.

2. Skontrolujte, či je rukoväť polohovanie tlačidlo úplne v háji s Mini Mover pred spustením prevádzky.

3. Skontrolujte, či batéria vedie správne pripojte na svorky batérie.

4.Nepoužívajte vedie, že je shatered, skoncovala alebo žiadne škody.

5.Vyhnúť daždivý deň, keď stroj používať pod podmienkou open-air.

Funkcie Vážne ťažnú silu - 350W Motor Vpred a vzad ovládanie Automatické brzda Heavy-duty pevné gumené kolieska Nadrozmerné anti-sklzu kolesa prispôsobené na použitie na mierne stúpanie Dvoch rokov záruka Zdarma

Technické Model: Útočník Max Sklon: 5 Stupňov (Max nosnosť Vozidla: 2270kg Max Džokej Zaťaženie Kolesa: 272kg Upravené Upínače Výška: 32 cm/42cm Motor: 12V/350W, Minimálne Prevádzkové Batérie: 12V / 18A Pneumatiky, Priemer: 19 cm Prevodový Pomer: 326:1 Max. Rýchlosť: 6-7 metrov za minútu Brzdy: Automatické brzdy Záruka: 2 roky

Obsah balenia 1 x 350W Motorizované Džokej Koliesko 1 x Montážna konzola


  • DIY Dodávky: ELEKTRICKÉ
  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Certifikácia: CE
  • Názov Značky: VEVOR


Napísať recenziu

Súvisiace produkty