Basketbal Strategické Rady Zips Drevené Magnetické Basketbal Taktika Autobusy Strategická Rada Prenosné Trénera, Tréningové Zariadenia


Štítky: basketbalová obruč mini, urč, basketbal darček, basketbal rada tréner, basketbal krátke, finb_gn_display_catalog, basketbal pre, basketbalovú loptu, basketbalová obruč, taška tréner.

€8.66 €13.32
  • Skladom
  • w371


Odrážky:

1、Ideálna Veľkosť: Cca 53*31 cm/20.87*12.2 v. Multi-funkčné taktika rada, ľahký a prenosný, vynikajúce spracovanie, farebné, vynikajúce spracovanie, hladký povrch, hladké písanie.

2、Kvalitný Materiál: Vyrobené z kože, kože, ponúka dobrú štruktúru, zips dizajn, skladacia, ľahko sa prenáša.

3、Praktické na Použitie: Ideálne pre projektovanie hra stratégie a alternatívy, je to tiež skvelé pre pomoc plán praxe relácie; môj stratégie a alternatívy sú tiež skvelé pre pomoc plán praxe relácie.

4、Nový a Vylepšený Dizajn: Použiť magnetické marker, ktorý je dodávaný s týmto taktické rady, plán cesty k víťazstvu, alebo stačí použiť zahrnuté značku robiť úpravy.

5、Ľahko sa Čistí: rukopis na palube je čistá a jemná, povrch je hladký, je ľahké napísať na pero, a to sa ľahko čistí. Vynikajúce príslušenstvo: Toto taktické rady je ideálny pre projektovanie zápas deň stratégie a alternatívy, a je ideálny pre plánovanie tréningu, ktoré môžu pomôcť svojho tímu prichádzajú s inovatívnymi rutiny.

Špecifikácia:

Meno: Multi-funkčné Taktika Rada

Materiál: PU koža + kov + magnet

Veľkosť: cca 53*31 cm/20.87*12.2 v

Balenie Zoznam:

Taktika Stravovanie*1

Tabuľa Gumu*1

Šach*12


  • Druh: Iné
  • Číslo Modelu: Basketbal Taktické Rady
  • Derivátové Série: Iné


Napísať recenziu

Súvisiace produkty