A30-III 3.0"Popup tieni Lcd krytom displeja krytu chránič Nikon D3X/D3S/D3/D700/D300S/D300/D7000/D90


Štítky: nikon d700 časti, nikon d3 gumové diely, nikon obrazovke, taška nikon d200, skrutka zoom, d3 nikon, d3500 nikon, nikon d700 strane, displej nikon, nikon z6.

€11.17
  • Skladom
  • w535


Názov značky: Ableto Kompatibilné Značky: NIKON Package: Áno Číslo Modelu: Pre Nikon D3X/D3S/D3/D700/D300S/D300/D7000/D90 Sa hrnú dovnútra, aby sa zabránilo odráža slnečné svetlo Hlavné Funkcie

1. Jasne zobrazenie obrazovky v slnečnom svetle.

2. Chráni váš displej pred poškriabaním

3. Prikladá k fotoaparátu ľahko.

LCD KAPOTA sú LCD displej ochranné kryty, ktoré dvojité ako odlesky stráže. Tieto robustné, ľahké kryty sú ľahko nainštalovať (a odstrániť), chrániť digitálny fotoaparát to drahé, na LCD obrazovke sú v zatvorenej polohe, a pop-up poskytnúť jednoduchšie zobrazenie displeja na priamom slnečnom svetle.

Kryt sa ľahko nadvihne tvoriť trochu tri stranný baldachýn nad LCD na zníženie oslnenia a záhyby právo ustúpiť, keď budete hotoví. Fotoaparát triedy, opticky číre sklo (sám chránené s jasným ochranný fóliový kryt, aby sa zabránilo doprava škrabance) naďalej strážiť LCD displej, keď je tieň je hore. Snap na pokrýva doslova háčik na drážky do fotoaparátu bez lepidla alebo pásky, ktoré mar povrch fotoaparátu.

LCD KAPOTA líšiť od alternatív na trhu, je vyrobený s pevného vplyv plastové, ktoré zaskočí vypnúť cez kamery na LCD obrazovke. Na rozdiel od iných "jedna veľkosť pre všetkých" LCD, odsávače na trhu, ktoré zložiť alebo sú navrhnuté s mechy vzhľad, Pop-Up Odtiene sú navrhnuté špeciálne pre každý jednotlivý model fotoaparátu. Každý Pop-Up tieni nezaklapne na miesto s pohybom prsta na tienidlo obrazovky z jasného svetla.


  • Použitie: Fotoaparát
  • Názov Značky: Ableto
  • Package: Áno
  • Číslo Modelu: A-30III


Leravaseva
2021-02-04
5/5
Thanks for the fast delivery! Great service and great product! I recommend that saler!

Napísať recenziu

Súvisiace produkty