Doprava zadarmo Vonkajšie Drop Kábel SC Singlemode SM Simplex FTTH Singlemode Optický Jumper Kábel Ocele Posilnenie


Štítky: fibre optický kábel vonkajšie, Vlákna, ftth, catnip, kelushi ftth (fiber, optický, ftth drop cabl, sm hračka, ftth nástroj, 4 optického kábla.

€9.52 €10.35
  • Skladom
  • w847


Funkcia Vhodná pre telecommuniction sietí Typ: FC, SC, ST, NM, LC ,MTRJ,MPO,SMA,E2000,DIN Vysokú odolnosť a spoľahlivosť Nízka vloženie straty a vysokú návratnosť strata režime Single/multi režime PC/UPC/APC patch kábel a pigtail k dispozícii Single-core, 2 jadrá, 4 cres, 6 jadrá, 8 jadier, 12 jadier a multi core patch kábel a pigtail k dispozícii

Špecifikácia Insertion loss: ≤ 0.3 dB Vrátiť strata: ≥55dB Trvanlivosť; ≥1000 krát Prevádzková teplota; -40 až+80° Pracovných wavelengt h: 1310-1550nm


  • Strata Návratu: UPC>55dB, APC>65dB
  • Názov Značky: Joinwit
  • Číslo Modelu: Vlákno Drop Kábel
  • Kompatibilné: Prispôsobený Značiek
  • Dĺžka: 30M
  • Položka Dĺžka: 1m
  • Veľkosť: 45cm x 40cm x 25cm
  • Typ Konektora: SC/UPC
  • Vlákna Typu: Jediný Režim
  • Použitie: vonku


Napísať recenziu

Súvisiace produkty