SexLady O-typ Silikónové Ústa Otvoriť Gag Postroj Typu Erotické pomôcky Sex Gag Loptu BDSM Otroctva Slave Hra Sex Hračka Pre Páry


Štítky: robot, loptu umlčať ústa, otvorené ústa loptu kolík 3, loptu kolík, gag loptu bdsm, gay sex, bdsm muž, hra shell advance, stolička sex, float bazén.

€7.08 €8.33
  • Skladom
  • w938


Vážený Zákazník

Naše SexLady BDSM Sex Úst Loptu Kolík sú 100% zbrusu nový, funkčný a starostlivo skontrolovať pred odoslaním von. Trváme na tom, na ktorej vám Vysoko Kvalitný produkt a najlepší zákaznícky servis. Objednať teraz s dôverou!

Funkcie

100% zbrusu nový a vysoko kvalitné. 1. Flirtovanie BDSM Otroctva Príslušenstvo vhodné pre Sexy spodnú Bielizeň. 2. Dospelých, Sexuálne Hračky pre Ženy/Muži/Pary/Gay 3. Zvýšiť vaše sexy záujmu a Robí svoju lásku mať zvláštny pocit.

Č. NÁZOV PRODUKTU na svoj balíček!

S cieľom chrániť vaše súkromie, budeme pack balíka diskrétne. Zaručujeme, pošlite svoje produkty v bezpečnom stave.

O Pracovnom Čase

Kvôli rôznym pracovným časom v každej krajine, tam bude odkladu v komunikácii, ale správy budú odpovedali v rámci jedného pracovného dňa. Ak máte akékoľvek otázky o produkte, kontaktujte nás. Snažíme sa poskytnúť vám Najlepší Zákaznícky Servis.

O Zásielke

Budeme posielať objednávky v lehote 3-5 pracovných dní. Dodacie lehoty sa môžu líšiť v závislosti od rôznych krajinách a bude ovplyvnený počasím, sviatkov, a tak ďalej. Ak nechcete dostávať poradie v predpokladanom čase, prosím, kontaktujte nás.

O Spätnú Väzbu

Budeme udržiavať vysoké štandardy dokonalosti, a usilovať sa o 100% spokojnosť zákazníka! Spätná väzba je veľmi dôležitá. Žiadame, aby ste nás kontaktovali bezprostredne PREDTÝM, než ste nám, neutrálny alebo negatívny spätnú väzbu, aby sme mohli uspokojivo riešiť vaše problémy. To je nemožné, riešiť problémy, ak nevieme o nich!


  • Nemravný Obrázok: No
  • Pohlavie: ŽENY
  • Položka Druh: Príslušenstvo Sada


Napísať recenziu

Súvisiace produkty